П`ятниця, 2017-12-15, 15:10:42
                       Методичний кабінет відділу освіти Бородянської райдержадміністрації
Головна Регістрація Вхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Вітаємо Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії
Рік англійської мови [7]
Новини [37]
Новини Педпреса
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітній портал Педагогічна преса
 
Главная » 2017 » Листопад » 24 » Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
10:47:44
Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Вітаємо переможців !             

18 листопада 2017 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.  

У олімпіаді взяли участь учні  8 шкіл району. Переможцями з трудового навчання  стала команда Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Бурак Н.А., Моргун Л.М.)  та команда Немішаївського НВК (вчителі Бурнос В.В.., Капiтанчук Б.А..) на ІІІ - команда Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Iванюк О.Г.)   

Індивідуальну першість вибороли учні:

                                                                                                                                                                                                         

                                                                           Переможці                                                                    

                          ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання  у 2017/2018 н.р.

                                                                                                                                                                                                         

Клас

 

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Повна назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Бали

Місце

Диплом

 

9

Лещенко Михайло Костянтинович

Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Скоков Олександр Петрович

74

I

Icт

 

9

Вакуленко Максим Васильович

Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Скоков Олександр Петрович

70,0

2

IIcт

 

10

Бондаренко Дмитро Валентинович

Немішаївський НВК

Бурнос Віталій Вікторович

78,0

1

Icт

 

10

Маркін Андрій Валерійович

Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Іванюк Ольга Геннадіївна

43,0

2

 грамота

 

 

Терещенко Аліна Олександрівна

Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Трохименко Ніна Миколаївна

95,0

2

Icт

 

 

Петлай Анастасія Юріївна

Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Бурак Наталія Анатоліївна

96,0

1

Icт

 

 

Андрущенко Олена Андріївна

Бородянська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Бурак Наталія Анатоліївна

99

1

Icт

 

 

Зелінська Анастасія Валентинівна

Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зелінська Наталія Олександрівна

91

2

Icт

 

Просмотров: 22 | Добавил: Rmk | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів новин
Пошук
Сайт управляється системою uCoz